Střešní krytiny KM Beta – široký výběr, kvalitní zpracování a vysoká odolnost

Date:

Střecha je nedílnou součástí domu – ovlivňuje nejen jeho celkový vzhled, ale zároveň má zásadní vliv i na jeho funkčnost. Chystáte-li se na její výměnu či opravu, je správný výběr kvalitního materiálu naprosto klíčový. Při realizaci bez obav sáhněte po střešních taškách a doplňcích od největšího českého výrobce betonové krytiny, vápenopískových a pálených zdicích prvků společnosti KM Beta. Široký výběr, kvalitní zpracování a velká odolnost jsou zárukou toho, že vaše střecha vydrží dlouhá léta.

Výběr samotných tašek by měl odpovídat nejen osobním preferencím, ale také místním zvyklostem a samozřejmě architektuře domu. Sortiment společnosti KM Beta nabízí tři základní typy tašek různých tvarů, které jsou určeny pro sklony od 12 do 90 stupňů. U všech je samozřejmostí precizní zpracování a výroba z kvalitních materiálů, které taškám zaručují dlouhou životnost a vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům.
b

Photo of new asphalt shingles on a two story home. Blue sky and clouds are in the background.

Tradičnější zpracování střechy umožňují krytiny KMB BETA a KMB HODONKA, které jsou dostupné hned v několika atraktivních barevných provedeních. Moderní alternativu pak představuje krytina KMB ROTA vyznačující se hladkým a rovným povrchem. Je vyrobena z jemnozrnného probarveného betonu a její povrch přitom velmi dobře odolává povětrnostním vlivům. Dostupná je pouze v černém lesklém provedení Briliant. Díky svému tvaru je ideální volbou pro stavby s hladkou jednoduchou linií.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Rozdíly mezi odstoupením od smlouvy a reklamací

Odstoupení od smlouvy, reklamace, vrácení zboží v zákonné lhůtě – kdo...

Plazmová svářečka: Moderní technologie plazmového řezání

S plazmovou svářečkou se mnohdy můžete setkat také pod...

Plastové desky: Vybírejte ze širokého sortimentu

Plastové desky najdou využití zejména v průmyslové výrobě a...

Revize hasicích přístrojů: Pravidelné kontroly pro ochranu vašeho zdraví

Protipožární systémy jsou velmi důležitou součástí budov. Aby byla...