Beckhamův syn čelí kritice kvůli svatbě, na které bylo přes 500 hostů

Date:

Svatba Brooklyna Beckhama a Nicoly Peltz patřila mezi první velké události letošního roku. Jejich rodiny neváhaly utratit k sňatku několik milionů, aby novomanželům vykouzlili jejich vytoužený den snů. Nyní však čelí kritice, že zbytečně plýtvali penězi v náročných časech, kdy jich jiní potřebují mnohem více.

Dary od hostů odmítli
Na honosné hostině přivítali novomanželé a jejich rodiny až 500 hostů. Svůj velký den chtěli oslavit nejen ve společnosti nejbližších, ale také všech důležitých přátel. I z toho důvodu přesunuli party pod stany do jejich rozsáhlé zahrady, kde mohli přivítat více lidí. Krátce po koronakrizu a v době války na Ukrajině si dovolili zorganizovat opravdu velkou svatbu, na kterou během pár dní utratili tolik peněz, o kterých se jiným ani nesní.

Proto se do nich řada fanoušků pustila a krátce po svatbě je zahrnula vlnou intenzivní kritiky. Domnívali se, že nyní by raději mohli pomoci lidem v nouzi a zejména uprchlíkům a ne je utrácet na takové okázalé oslavy. Brooklyn a Nicola se však brání, protože své hosty poprosili o velmi milou věc. Před svatbou je informovali, že nechtějí žádné dary a raději by je všechny požádali, kdyby poslali peníze na pomoc Ukrajině.

Válka je velmi trápí
Nevěsta později na sociálních sítích zdůvodnila své rozhodnutí. Nicolu a Brooklyna velmi zarmoutila válka na Ukrajině. Davy uprchlíků a zejména trpících dětí je chytily za srdce. Jelikož oni dva žijí v blahobytu, rozhodli se raději pomoci jiným. Díky tomu dali svému velkému dni ještě další význam a nakonec zabodovali také u svých příznivců.

„B a já jsme byli zničeni z toho, co se děje na Ukrajině a požádali jsme o dar pro CareOrg namísto svatebního daru. Cokoli pomůže,“ prozradila Peltz. Také doufá, že se i díky jejich pomoci podaří zachránit několik životů, pomoci někomu v obtížné situaci nebo dosáhnout spravedlnosti. Nicola zveřejnila také link na tuto organizaci, neprozradila však konečnou výši finančních darů.

Luxusní překvapení od Davida a Victorie
Rodiče Brooklyna Beckhama se však nakonec rozhodli novomanžele překvapit, připravili pro ně luxusní dárek, který jim už navždy bude připomínat tento den. Konkrétně David vybral pro svého syna a nevěstu exkluzivní auto, které darovali spolu s Victorií.

Hodnota elektrického Jaguaru pořízeného v retro stylu je až 500 000 dolarů. Připravili jim tedy nádherné překvapení, které oba velmi ocenili. Dokonce podle informací amerických novinářů, se krátce po sňatku měli oba ve svém novém autě projet vedle Palm Beach.

Cropped shot of an affectionate young newlywed couple kissing on their wedding day

V charitě se angažuje i známý fotbalista
Brooklyn Beckham zřejmě našel inspiraci pro tento nápad ve své rodině. Tak jako Victoria, zvláště David se často angažují v charitě. Bývalý fotbalista podporuje různé projekty jako jejich ambasador, upozorňuje na aktuální světové problémy a často věnuje i větší obnos peněz.

Stejně tak učinily i po vypuknutí války na Ukrajině. Spolu s manželkou darovali finanční příspěvek UNICEFu, aby pomohli přímo dětem z této těžce zkoušené země.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Rozdíly mezi odstoupením od smlouvy a reklamací

Odstoupení od smlouvy, reklamace, vrácení zboží v zákonné lhůtě – kdo...

Plazmová svářečka: Moderní technologie plazmového řezání

S plazmovou svářečkou se mnohdy můžete setkat také pod...

Plastové desky: Vybírejte ze širokého sortimentu

Plastové desky najdou využití zejména v průmyslové výrobě a...

Revize hasicích přístrojů: Pravidelné kontroly pro ochranu vašeho zdraví

Protipožární systémy jsou velmi důležitou součástí budov. Aby byla...