Jaký je její recept na věčné mládí? A jak si žije v Dubaji?

Date:

Největší hvězdou Bratislavských módních dnů byla modelka Andrea Verešová. Nestárnoucí kráska otevírala přehlídku Jany Pištejové, která byla highlightem úterního večera.

Mezi nejkrásnější slovenské ženy patří dlouhá léta Andrea Verešová. Někdejší slovenská Miss sice letos oslaví 42. narozeniny, ale stále patří mezi nejžádanější slovenské modelky. Verešová si je vědoma toho, že mladší už nebude, ale těžkou hlavu si z toho nedělá. Na Instagramu dnes Andreu sleduje více než 400 tisíc lidí, kterým známá brunetka posílá jasný vzkaz. „Věk ani stárnutí nezastavíme a je důležité stárnout s grácií. Doufám, že se mi to daří, i když já se ve svém těle pořád cítím mladě a nepřipouštím si, že mám nějaké vrásky. Věk je opravdu jen číslo. Třeba mít pozitivního ducha a stále nějaký smysl života. Mě velmi naplňuje rodina i práce.“ Podívejte se na náš videorozhovor:

DUBAI, UNITED ARAB EMIRATES – Oct 8, 2016:View of the Metro line in Dubai.

Z Dubaje přímo na přehlídkové molo
Andrea Verešová do Bratislavy přiletěla přímo ze slunečného Dubaje. Ten se stal po vypuknutí pandemie na několik měsíců domovem nejen pro modelku, ale také její rodinu. „Všichni jsme byli zavřeni a děti nemohly ani chodit do školy. Byli jsme proto velmi rádi, že jsme mohli trávit čas někde, kde je hodně sluníčka a děti vedle online výuky mohou i sportovat,“ prozradila nám modelka. Verešová se však ve slunečním Emirátech nenudila na pláži. Usilovně totiž pracuje na své vlastní značce, která nabízí kousky pro každodenní nošení. Takto se představila během prohlídky Jany Pištejové:

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Rozdíly mezi odstoupením od smlouvy a reklamací

Odstoupení od smlouvy, reklamace, vrácení zboží v zákonné lhůtě – kdo...

Plazmová svářečka: Moderní technologie plazmového řezání

S plazmovou svářečkou se mnohdy můžete setkat také pod...

Plastové desky: Vybírejte ze širokého sortimentu

Plastové desky najdou využití zejména v průmyslové výrobě a...

Revize hasicích přístrojů: Pravidelné kontroly pro ochranu vašeho zdraví

Protipožární systémy jsou velmi důležitou součástí budov. Aby byla...