Získejte se SENDWIX větší užitnou plochu ve vašem bydlení

Date:

Snad každý sní o vlastním bydlení s co největším prostorem. Jak si tento sen uskutečnit i přes stále se zvyšující ceny nemovitostí v ČR? Odpovědí je unikátní zdící systém SENDWIX od výrobce stavebního materiálu KM Beta a.s.

Předpoklad ze začátku loňského roku, kdy mnozí věřili v zlevnění bytů, se nakonec nenaplnil. Mnozí investoři očekávali v souvislosti s onemocněním Covid-19 a omezením cestování přesun segmentu z krátkodobých pronájmů typu Airbnb do pronájmů dlouhodobých, případně v prodej bytových jednotek, který by zvýšil nabídku a tím změnil vývoj cen nemovitostí. Průměrná cena nemovitosti v hlavním a krajských městech dále rostla a překonala hranici cca 3 tisíce za metr čtvereční podlahové plochy.

U novostaveb lze nejvíce ovlivnit zdící systém a tím související vlastnosti stavby. Ať už jde o energetickou náročnost, akustiku nebo právě podlahovou plochu. Díky vápenopískovému zdivu SENDWIX můžete získat několik metrů čtverečních navíc. Například u domu o rozloze 120 m2 získáte se SENDWIX navíc 7 m2. V dnešní nelehké době, snad více než kdy jindy, je praktické prostor navíc přeměnit na pracovnu, případně pracovní kout. Obzvlášť, když stále více firem poskytuje svým zaměstnancům práci z domova.

Nejvyšší cena nemovitosti podle lokality je bez větších překvapení v Bratislavě. Zde se průměrný odhad ceny nemovitosti pohybuje kolem částky 180 tisíc eur za bytovou jedničku. Zde platí přímá úměra a díky moudře zvolenému zdícímu systému můžete uspořit plochu v hodnotě až několik tisíc eur.

Modern Scandinavian style wooden tiny house in forest. A new form of living philosophy to reduce ecological footprint.

Stále více lidí upouští od klasického spoření v bankovních institucích, kde jsou výnosy malé a raději investují do nemovitostí, jako jsou rodinné domy s více bytovými jednotkami, případně malé bytové domy. Zde je s vápenopískovými cihlami úspora ještě znatelnější. Pokud se budeme stále držet průměrných cen za m2, můžete u malého bytového domu získat prostor i několik desítek metrů podlahové plochy a vytvořit tak prostor pro další malý byt.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Rozdíly mezi odstoupením od smlouvy a reklamací

Odstoupení od smlouvy, reklamace, vrácení zboží v zákonné lhůtě – kdo...

Plazmová svářečka: Moderní technologie plazmového řezání

S plazmovou svářečkou se mnohdy můžete setkat také pod...

Plastové desky: Vybírejte ze širokého sortimentu

Plastové desky najdou využití zejména v průmyslové výrobě a...

Revize hasicích přístrojů: Pravidelné kontroly pro ochranu vašeho zdraví

Protipožární systémy jsou velmi důležitou součástí budov. Aby byla...