Revize hasicích přístrojů: Pravidelné kontroly pro ochranu vašeho zdraví

Date:

Protipožární systémy jsou velmi důležitou součástí budov. Aby byla zajištěna jejich správná funkčnost, jsou nezbytností pravidelné kontroly – revize. Jednou za rok by měla být provedena revize hasicích přístrojů a dalších systémů a zabezpečení.

Různé revize

Když jde o revize, pozornost je třeba věnovat nejen hasicím přístrojům. Revize hasicích přístrojů jsou jednou z nabízených služeb, ovšem stejně tak důležité jsou kontroly hydrantů, požárních dveří, požárních klapek a ucpávek, odvětrání a nouzového osvětlení. To vše zajišťuje ochranu majetku, a hlavně vašeho zdraví v případě, že by došlo k nehodě. Nepodceňujte proto význam revizí a obraťte se včas na odborníky, kteří vám nabídnou své služby.

Termíny revizí

Zatímco v jiných oblastech se pravidelnost revizí může značně lišit, u protipožárních systémů není složité termíny hlídat. Všechny kontroly by totiž měly proběhnout jednou za rok. Vše tak může být vyřešeno při jednom. Během revize hasicího přístroje je detailně prohlédnut jistící mechanismus, probíhá také kontrola tlaku a hadice hasicího přístroje. Jestliže je objevena závada, Pražská Revizní se postará o opravu v co nejkratším termínu. Potvrzení o odstranění závad pak dostanete v revizní zprávě.

Revize hydrantů

Jednou z důležitých oblastí jsou také revize hydrantů. Ty musí zajišťovat majitelé domů a objektů. Během kontroly dochází k tlakové zkoušce požární hadice, mechanickému testu uzavíratelné proudnice, kontrole skříně hydrantu a jejího zabezpečení a v neposlední řadě i kontrola návodu a označení hydrantu.

Odborníci mají potřebné zkušenosti v oboru, nabízí přitom široké služby a zajistí pro vás při jednom všechny potřebné kontroly. Obraťte se na profesionály z Pražské Revizní, která působí po celé České republice.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Rozdíly mezi odstoupením od smlouvy a reklamací

Odstoupení od smlouvy, reklamace, vrácení zboží v zákonné lhůtě – kdo...

Plazmová svářečka: Moderní technologie plazmového řezání

S plazmovou svářečkou se mnohdy můžete setkat také pod...

Plastové desky: Vybírejte ze širokého sortimentu

Plastové desky najdou využití zejména v průmyslové výrobě a...

Když kouzlí člověk i příroda: o akvamarínech a jejich úpravách

Akvamarín se používá pro svou něžnou krásu zejména v...