Kate a William slaví výročí svatby! Look nevěsty zůstává stále nepřekonatelný

Date:

Už 11 let uplynulo od momentu, kdy celý svět sledoval svatbu britského prince Williama s jeho spolužačkou z vysoké školy, krásnou Kate Middletonovou.

V roce 2011 si britský princ William bral za manželku spolužačku z vysoké školy, Kate Middletonovou.

Svatební look usmáté hnědovlásky ohromil miliony lidí a dodnes zůstává nepřekonatelným, co se královských svateb týče.

Šaty nevěsty, ve kterých se 29. dubna 2011 postavila Kate Middleton před oltář, tvořila krajka v barvě slonové kosti s vlečkou dlouhou 2,7 metru. Pocházeli ze salonu zesnulého Alexandra McQueena. Živůtek, v pase se zužující a následně se rozšiřující, má připomínat éru viktoriánských korzetů. Designérka Sarah Burton, která šaty navrhla přiznala, že chtěla v designu skloubit modernost s historií. Zadní část šatů ukončovalo 56 knoflíků, které překrývalo hedvábí a organza a byly upevněny drobnými smyčkami. Spodnička nevěsty byla z hedvábného tylu.

Závoj byl ze slonovinového hedvábného tylu lemovaného ručně vyšívanými květinami. Držela ho celou dobu tiara značky Cartier z roku 1936, kterou nevěstě půjčila královna Alžběta v duchu hesla „mít na svatbě něco půjčeného“.

Vyzařuje z nich láska! Kate a William na oficiálních fotografiích
Uši nevěsty zdobily náušnice, které jí darovali rodiče a zhotovil je klenotník Tobinson Pelham. Měly tvar dubových listů a byly osazeny diamanty. Centrum tvořily diamanty ve tvaru hrušky a žaludu. Náušnice byly navrženy v souladu s diadémem.

Minulý rok si spokojení manželé připomněli 10. výročí sňatku i novými záběry, které zveřejnili na své stránce. Tu aktuálně sleduje 13,5 milionu lidí. Letos se zatím zmínka o jejich výročí na Instagramu neobjevila.

Newlywed bride and groom leaving church and celebrating wedding with guests throwing flowers and rice

A přestože se život Kate Middletonové svatbou radikálně změnil, před svatbou jí William dal slib týkající se její rodiny. Princ William měl zřejmě jasnější představu, co jeho vyvolenou svatbou čeká. Jak před časem uvedl portál „mirror.co.uk“, Kate dal slib, kterého se dodnes drží a který je rovněž podepsán z jisté části i pod jejich fungující vztah.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Rozdíly mezi odstoupením od smlouvy a reklamací

Odstoupení od smlouvy, reklamace, vrácení zboží v zákonné lhůtě – kdo...

Plazmová svářečka: Moderní technologie plazmového řezání

S plazmovou svářečkou se mnohdy můžete setkat také pod...

Plastové desky: Vybírejte ze širokého sortimentu

Plastové desky najdou využití zejména v průmyslové výrobě a...

Revize hasicích přístrojů: Pravidelné kontroly pro ochranu vašeho zdraví

Protipožární systémy jsou velmi důležitou součástí budov. Aby byla...