Orgasmus, který jsem pociťovala jinak

Date:

Pomalu jsem se před ním svlékla. Měl to být náš večer. Naše potěšení. Naše chvíle. Proto jsem se ani nezdráhala, že mě uvidí jinak než doposud. Chtěla jsem se s ním milovat. Každá buňka mého těla toužila po tomto zakázaném ovoci.

I dnes vám přinášíme erotickou povídku…

První doteky začaly mezi námi padat před pár měsíci. Jemně mě chytil za ruku. Bylo to jasné. Moje sympatie k němu vzrůstaly stejně jako ty jeho ke mně. Dobře stavěný muž. Ale to nebylo jediné, co mě na Palkovi přitahovalo. Měl charisma. Byl výjimečně milý, příjemný a přitom pořád mužný. Naše úsměvy se potkávaly na chodbách a doteky přišly v jídelně. Potom jednou autem, když mě vezl domů, mě chytil za ruku a já jsem ji neodtáhla.

Poznávali jsme se.

Najednou jsem věděla, co ho trápí doma a on znal mé problémy. Uměli jsme si dlouho povídat nejen o práci, o společných vizích firmy, ale také o životě. Naše představy a sny se prolínaly jako trsy trávy ve větru. Přestože byly samostatné, často se křižovaly a já jsem se usmívala.

Až přišel jednoho dne s tím, že odchází.

Nevěděla jsem, co mu mám říct. Konečně jsem měla pocit, že se mezi námi rodí něco příjemného, ​​něco dokonalého, něco, co by mohlo na rozdíl od toho, co mám doma vytrvat do konce života.

Pohladil mě po rameni a políbil na tváře. Neodcházel jen ode mě. Odcházel z práce odcházel z města, odcházel z naší země. Matně jsem si vzpomněla, když mi dříve vzpomněl, jak ho chtěli získat na jeden dobře placený post v zámoří. Tehdy tomu nepřipisoval důležitost.

A teď odcházel. Po tváři mi stékaly slzy. Chytila ​​jsem ho za ruku a bylo mi už jedno, jestli nás někdo uvidí. Bylo to jako dívat se do tváře člověka, který vám zlomí srdce, ale vy ho nemůžete obvinit z ničeho špatného, ​​protože vám vlastní neublížil.

„Kdy?“ zeptala jsem se.

„Za dva měsíce.“ Řekl.

Tak málo času na lásku, na nás, na všechno. Proběhlo mi hlavou. Všechno od té chvíle bylo jakoby intenzivnější. Jako když vám řeknou, že se blíží konec krásné dovolené. Najednou si začínáte mnohem více vážit slunce, moře, pohodu, chcete toho ještě stihnout co nejvíc.

I proto jsem jednoho dne měla na sobě pod tričkem černý korzet a samodržky. Počkala jsem ho, pozvala domů, posadili jsme se na gauč a otevřeli si víno. Svlékla jsem se před ním do erotického prádla prakticky bez studu. Přehodila jsem si přes sebe saténový župan a Pavel jen naprázdno polkl.

Přešel mi po rameni. Naše rty se spojily. Tak jako mnohokrát před tím, ale konečně to bylo o něčem jiném. O tom, že se nemusíme skrývat, spěchat. Naše objetí se nemuseli ukončit předčasně.

Přešel mi po těle. Stáhla jsem mu tričko a líbala hrudník. Byla jsem rozpálená. Na sobě jsem měla jen síťované body a cítila, jak mi vlhne. Mé lůno hořelo. Každý jeden dotek mnou vibroval. Bylo to krásné. Nikdo se mě tak dosud nedotýkal.

„Chci tě,“ řekla jsem. Cítila jsem se svůdně, rozpáleně, až drze. Stáhla jsem mu kalhoty a skončily u gauče. Ani se mnou už neměl moc práce. Rozepnul mi spodek body a stáhl přes hlavu. Doslova se vrhl na mé tělo. Líbal mi bradavky, které reagovaly ztvrdnutím. Přešel mi po jemném silonu nohou a já jsem pravou nohu ohnula v koleni. Vklouzl na mě a obsypával mou tvář i rty polibky. Hladil mě, Chytila ​​jsem ho za zadek. Už se nikdo nic neptal. Cítila jsem jeho penis na mém klíně. Nešel hned dovnitř. Oba nazí jsme se krásně objímali. Byli jsme na sobě. Byl to jeden z nejvzrušivějších pocitů na světě.

Potom do mě jemně vklouzl. Otevřel mě a vešel na doraz. Zvedla jsem mu pánev naproti a cítila, jak do mě vešel opravdu hluboko.

Vzdychala jsem. Konečně jsem se nemusela obávat, že by nás někdo slyšel. Byla jsem doma, nikdo nás nemusel přerušit. Bylo krásné, plné vášně, vtiskla jsem ho hluboko do sebe a vyvrcholila. Na chvíli zůstal ve mně. Ani se nepohnul. Prožívala jsem naplno orgasmus v jeho sevření. Byl úplně jiný, než jsem zažívala dosud s partnerem. Možná také proto, že byl skutečně z lásky.

Otočila jsem se mu odzadu. Nevešel do mě. Pohladil mi zadek a začal mě odzadu krásně lízat. Rozkoš opět nabrala obrátky. Procházel mi jazykem po mé štěrbince až k zadečku. Jemně ho otevřel prsty a já se rozechvěla druhým orgasmem. Když do mě vešel, chytil mě za vlasy. Zatáhl a já jsem cítila, jak je ve mně.

Hand of female pulling white sheets. Love. Sex. Orgasm

Chtěla jsem, aby tam byl navždy. Aby ze mě ani nevyšel. Aby se do mě schoval.

No nakonec jsem vnímala jak zrychlil, napnul tělo a vyvrcholil prudce na můj zadek.

Oba jsme zůstali zadýchaně ležet u sebe.

Šťastně jsme se usmívali. Nepotřebovali jsme nic říkat. Jeho doteky na mých prsou mluvili za všechno.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Rozdíly mezi odstoupením od smlouvy a reklamací

Odstoupení od smlouvy, reklamace, vrácení zboží v zákonné lhůtě – kdo...

Plazmová svářečka: Moderní technologie plazmového řezání

S plazmovou svářečkou se mnohdy můžete setkat také pod...

Plastové desky: Vybírejte ze širokého sortimentu

Plastové desky najdou využití zejména v průmyslové výrobě a...

Revize hasicích přístrojů: Pravidelné kontroly pro ochranu vašeho zdraví

Protipožární systémy jsou velmi důležitou součástí budov. Aby byla...