Nejkrásnější šaty z módního dne číslo jedna! Na molu se předvedly také známé krásky

Date:

Bratislavské módní dny máme za sebou. Byl to už 17. ročník módní show. Pojďte se s námi podívat na nejkrásnější kousky všech přehlídek z prvního večera v pondělí.

Módní maraton plný fashion skvostů
Máme za sebou BMD 2022, které přinesly mnoho módních inspirací a kousků od návrhářů, které jsme měli možnost vidět na molu během dvoudenního fashion maratonu. Pojďte se s námi podívat na nejkrásnější šaty z prvního večera, které byly odprezentovány na našich známých kráskách.

Poner
Mezi top přehlídky módní show jednoznačně patřila kolekce českých sourozenců se značkou Poner. Na molu jsme měli možnost vidět několik TOP maxi i mini šatů. Saténová zelená róba na jedno rameno vypadala dokonale, jakož i oranžové maxi šaty s hlubokým výstřihem, ve kterých modelka působila jako řecká bohyně.

Jana Jurčenko
Tvorba Jany Jurčenko nezklamala. Předvedla svůdné a ženské modely, které se vyznačovaly sofistikovaností, honosností s pořádnou dávkou sexappealu. Saténové stříbrné šaty na jedno rameno s hlubokým výstřihem přímo vyrážely dech. Šlo o skutečné módní skvosty a dokonalé střihy, látky i provedení.

Mišena Juhász
Miška Juhász opět do kolekce zahrnula pro ni typické folklórní vzory a květiny. Tentokrát vsadila u více modelů na tmavomodrou látku s květinovým potiskem, ze kterého vytvořila šaty, ale i sukni či topy. Kolekce byla laděna do tří barev, bílá, modrá a růžová.

Natalia Galagan
Ukrajinská návrhářka Natalia Galagan přijela na Slovensko odprezentovat svoji tvorbu kvůli aktuální situaci na Ukrajině. Předvedla nevšední modely, které se asi nejvíc lišily od tvorby ostatních návrhářů. Využila netradiční látky ve spojení s atypickými střihy. Šlo o velmi pěkné a zajímavé kousky. V kolekci dominovala bílá, černá a šedá barva.

Juliána Brnáková
Návrhářka Juliána Brnáková, která minulý rok vyhrála soutěž mladých návrhářů na BMD, opět ukázala modely z recyklované látky, ze které vytvořila krásné crop top bundy, pončo či sportovnější kousky. Její tvorba je jiná a nevšední, a tím se odlišuje od ostatních.

Zuzana Haková
Zuzana Haková vsadila v nové kolekci na denim, ze kterého vytvořila několik velmi zajímavých kousků. Tvořila z méně používané tmavé rifloviny, kterou prošívala s bledou nití, což v konečném výsledku vypadalo nápaditě a trendy. Kromě toho předvedla také eleganci v podobě midi šatů v modré barvě.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Rozdíly mezi odstoupením od smlouvy a reklamací

Odstoupení od smlouvy, reklamace, vrácení zboží v zákonné lhůtě – kdo...

Plazmová svářečka: Moderní technologie plazmového řezání

S plazmovou svářečkou se mnohdy můžete setkat také pod...

Plastové desky: Vybírejte ze širokého sortimentu

Plastové desky najdou využití zejména v průmyslové výrobě a...

Revize hasicích přístrojů: Pravidelné kontroly pro ochranu vašeho zdraví

Protipožární systémy jsou velmi důležitou součástí budov. Aby byla...