Plastové desky: Vybírejte ze širokého sortimentu

Date:

Plastové desky najdou využití zejména v průmyslové výrobě a jako polotovary pro další výrobu. Proto je důležité najít kvalitní produkty, na které se můžete spolehnout. Vybírejte ze širokého sortimentu nejen plastových desek.

Kvalitní výroba

Pokud hledáte plastové desky ve špičkové kvalitě, obraťte se na výrobce plastových desek Mepla s.r.o. Při výrobě je udržována vysoká kvalita, přičemž neustálá inovace na základě dlouholetých zkušeností umožňuje přizpůsobit se individuálním požadavkům klientů. Kvalita polotovarů je zkoušena ve vlastní laboratoři a ve spolupráci s externími partnery. Vše je samozřejmě dokumentováno osvědčeními o zkoušce, certifikáty a povoleními. Můžete se tak spolehnout na tu nejlepší kvalitu.

Široký sortiment

Sortiment zahrnuje různé desky o tloušťce od 1 do 120 milimetrů v extrudované a lisované kvalitě. Vybírat můžete samozřejmě z různých barev a rozměrů. Výroba plastů může nabídnout více než samotné desky. V nabídce společnosti proto najdete například plastové tyče. Vysoce moderní CNC obráběcí stroje navíc umožňují výrobu hotových dílů z plastových polotovarů. Na základě vašich náčrtků tak pro vás společnost vyrobí potřebné díly.

Profesionální služby

Neustálý vývoj plastových polotovarů a bohaté zkušenosti dělají ze společnosti Mepla s.r.o. jednoho z nejlepších dodavatelů. Vysoce kvalitní výroba plastových desek probíhá u nás i v Německu, díky čemuž se můžete spolehnout na krátké dodací lhůty. Skladový sortiment a flexibilní řízení produkce zajistí, abyste na svou objednávku nemuseli dlouho čekat. Využít navíc můžete formátování polotovarů na požadované rozměry či dodání s jednostrannou, nebo oboustrannou ochrannou fólií.

Kromě kvalitních výrobků pro vás společnost může nabídnout také odborné poradenství, pokud hledáte více informací.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Rozdíly mezi odstoupením od smlouvy a reklamací

Odstoupení od smlouvy, reklamace, vrácení zboží v zákonné lhůtě – kdo...

Plazmová svářečka: Moderní technologie plazmového řezání

S plazmovou svářečkou se mnohdy můžete setkat také pod...

Revize hasicích přístrojů: Pravidelné kontroly pro ochranu vašeho zdraví

Protipožární systémy jsou velmi důležitou součástí budov. Aby byla...

Když kouzlí člověk i příroda: o akvamarínech a jejich úpravách

Akvamarín se používá pro svou něžnou krásu zejména v...