Známé návrhářské duo řešilo těsně před přehlídkou problém, jejich nejnovější kolekce nakonec vyrazila dech

Date:

V pondělí večer v centru Bratislavy odstartoval maraton přehlídek 17. ročníku Bratislavských módních dní. Velkolepý závěr prvního přehlídkového dne patřil české značce Poner.

Závěr prvního dne patřil značce Poner
Modely české značky Poner nejsou našincům nic neznámé. Sourozenci Nikol a Jakub Ponerovci, kteří mají značku na svědomí, se na Bratislavských módních dnech prezentují pravidelně a vždy se do Bratislavy velmi těší. „My jsme se velmi těšili. Je fajn po tom covidovém období přežít ten přehlídkový adrenalin. Přehlídky jsme během pandemie měli jen v ateliéru a to není úplně ono,“ prozradila Nikol Ponerová.

Jejich šaty byly jako obvykle velmi ženské a noblesní. Diváky pod pódiem tentokrát překvapilo několik formálnějších modelů určených i pro běžné nošení. „Světu jsme chtěli ukázat, že děláme i něco jiného, ​​protože před Covidem jsme dělali jen šaty. Nyní se ten obsah naší produkce rozšířil dokonce i na pánské kousky.“

V tom, koho by ještě Ponerovi chtěli vidět ve svých šatech mají jasno. Jsou to ženy, které jistě dobře znáte! V rozhovoru se dozvíte také to, proč se na molu neobjevil žádný pánský model:

Fashion Show, Catwalk Runway Show Event. Detail of lined up rear view, fashion models.

Ty nejkrásnější Slovenky
Sourozenci Ponerovci nenechali nic náhodě ani při výběru svých modelek, za které si vybrali ty nejkrásnější Slovenky. Na molu se vystřídali bývalé Missky Leona Novoberdalii, Viktorie Podmanická, Miriam Mattova, Erika Bugár či Simona Leskovská.

Mnohem větší pozornost však poutala nová přítelkyně youtubera GoGa, česká herečka Anna Kadeřávková. Sympatická blondýnka celou přehlídku značky Poner otevírala. Anna to zvládla na výbornou i přesto, že šlo o její premiéru na molu. Jak se na molu cítila nám prozradila v rozhovoru.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Rozdíly mezi odstoupením od smlouvy a reklamací

Odstoupení od smlouvy, reklamace, vrácení zboží v zákonné lhůtě – kdo...

Plazmová svářečka: Moderní technologie plazmového řezání

S plazmovou svářečkou se mnohdy můžete setkat také pod...

Plastové desky: Vybírejte ze širokého sortimentu

Plastové desky najdou využití zejména v průmyslové výrobě a...

Revize hasicích přístrojů: Pravidelné kontroly pro ochranu vašeho zdraví

Protipožární systémy jsou velmi důležitou součástí budov. Aby byla...