Známí fešáci se předvedli na molu během módní show: Eleganci nahradila sportovní móda

Date:

Ženské publikum jásalo
Během Bratislavských módních dnů vždy všechny dámy netrpělivě čekají na přehlídku značky Lombardi Fashion House, protože jejich modely vždy předvádějí krásní muži, které známe z různých oblastí showbyznysu. Na letošních BMD přišel předvést modely této značky také raper Majself, Ego, model, herec a medik Viktor Ibara, moderátor Vratko Sirági či Martin Šmahel.

Někteří z nich ukázali i víc, než jen pěkné kousky oblečení. Podívejte se, jaké modely se Lombardi letos rozhodl prezentovat, výběrem a stylem jednoznačně překvapil. Kterému z pánům to slušelo nejvíc?

Ego
Raper a právník Ego vlastním jménem Michal Straka se již déle objevuje jako model pro Lombardi Fashion House. Tentokrát jsme ho neviděli s chic obleku, ale v trendy „teplákovce“, která mu moc slušela. Ego je muž, po kterém „slintá“ nejedna z nás a vypadá dobře asi fakt ve všem (smích). Na pódiu se k překvapení ukázala i jeho manželka, která byla jedinou ženou na této přehlídce a měla na sobě pánské sako i kalhoty ve fialové barvě.

Trendy barevné „teplákovky“
Pro Lombardi Fashion House jsou typické krásné obleky a elegantní modely, ale tentokrát vsadili i na ležérní kousky. V kolekci se objevilo několik barev, včetně výrazné zelené, modré, fialové i žluté. Poprvé molo okusil také mladý herec a medik Victor Ibara, který hraje v oblíbeném seriálu na televizi Markíza.

Victor měl na sobě trendy zelený teplákový komplet, který mu seděl jako ulitý a vypadal v něm TOP. Spolu s jeho charismatem a úsměvem to bylo nebezpečné kombo. Majsefův outfit patří mezi nejlepší outfity z celé přehlídky. Široké fialové tepláky doplněné o trendy mikinovou bundičku pěkně zafungovaly v kontrastu s bílým tričkem a bílými teniskami. Přesně takové kousky dokazují, že iv „teplákovce“ můžete být trendy a chic.

confident male model showing off business suit during fashion show

Na konci bylo horko…
Konec přehlídky byl věnován prohlídce spodního prádla, kterou si ženské publikum obzvlášť užilo. Na molu se ukázalo několik sexy mužů, mezi nimi i Martin Šmahel, který předvedl své dokonalé tělo. Nejprve měl na sobě modrý komplet, ale pak jsme ho viděli jen ve spodním prádle. TOPKA!

Kromě Martina se našlo i více odvážlivců, kteří ukázali svá těla během prohlídky. Většinou šlo o modely, kteří jsou na to však zvyklí. Po prohlídce nechyběl hlasitý potlesk i nějaké to výskání. Co řeknete, kteří se vám líbí nejvíc?

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Rozdíly mezi odstoupením od smlouvy a reklamací

Odstoupení od smlouvy, reklamace, vrácení zboží v zákonné lhůtě – kdo...

Plazmová svářečka: Moderní technologie plazmového řezání

S plazmovou svářečkou se mnohdy můžete setkat také pod...

Plastové desky: Vybírejte ze širokého sortimentu

Plastové desky najdou využití zejména v průmyslové výrobě a...

Revize hasicích přístrojů: Pravidelné kontroly pro ochranu vašeho zdraví

Protipožární systémy jsou velmi důležitou součástí budov. Aby byla...